fbpx

DYNOdamascus-black

Преміальна плівка з зображенням “дамаська сталь” для стайлінгу та захисту кузова з гідрофобним ефектом
Опис

Антигравійна напівматова плівка з малюнком дамаська сталь для захисту матових та глянсових лакофарбових поверхонь від механічних та хімічних пошкоджень із високоякісного термопластичного поліуретану (ТПУ).

Плівка DYNOdamascus-black призначена для захисту та стайлінгу лакофарбових поверхонь та їх частин. Запатентований верхній шар (TOP COAT) STEK HYDROphobe® дозволяє забезпечити відсутність подряпин та інших пошкоджень на весь термін експлуатації матеріалу.

Гідрофобні властивості TOP COAT збільшують опір забрудненням, таким як сліди від комах, послід птахів, дорожні реагенти, бітум та фарби, хімічні реактиви (лужні розчини, кислоти, розчинники). Завдяки еластичності ТПУ плівка чудово справляється із механічними впливами.

Технічні характеристики

Товщина ТПУ – 150 μ±3

Загальна товщина – >200 μ±3

Мутність – >1% (ASTM D-1003)

Стійкість до подряпин – <3.5g /1000g (ASTM D-1044)

Розрив при подовженні – 450% (D-412)

Міцність на розтягування – 6500psi (D-412)

Випробування на відкритому повітрі – Без змін. (6500W ксенонової дугової лампи, освітленість: 0.51 Вт/м2 (340 нм), 65°C, відносної вологості 50%, 1000 годин)

Склад плівки

Плівка виготовлена ​​з аліфатичного ТПУ на основі складних поліефірів та полікапролактонів, характеризується кращою стійкістю до масел, палив, відрізняється більшою теплостійкістю, гарною гідролітичною стійкістю, високою світлостійкістю (не жовтіє при дії УФ-випромінювання).

Залишились питання?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом

logo-Stek-Ukraine-head-1

Ексклюзивний представник плівок STEK в Україні

Київ, пр-т Леся Курбаса 1-Б

+38 (067) 400 15 03

Обратный звонок

Каждый автомобиль рассчитывается индивидуально