fbpx

Компанія STEK давно відома у багатьох країнах світу. Великі детейлінг-центри поважають її за якість, а власники машин за захисні властивості та ідеальний зовнішній вигляд. Наразі ця продукція доступна і в Україні!

Чим вона примітна?

STEK – унікальні на ринку плівки нового покоління. Вони поєднують у собі переваги поліуретану та характеристики засобів для детейлінгу, мають гідрофобні властивості. До того ж, STEK додатково очищає поліуретан, що сприяє абсолютній прозорості.

Також компанія виробляє широку лінійку продуктів – антигравійний захист на автомобілі та плівки. Лінійка прозорих поліуретанових плівок складається з DYNOshield та DYNOlite, які мають чудові зовнішні характеристики та гідрофобний верхній шар. Після нанесення DYNOprism кузов набуває перламутрового відтінку, а DYNOmatt – матового ефекту. Революцією стала розробила DYNOblack – єдина поліуретанова захисна плівка чорного кольору. Донедавна змінити зовнішній вигляд машини або окремих частин кузова було можливим лише за допомогою перефарбування або кольорового вінілу. Обидва варіанти – не оптимальні. Перший – фінансово витратний і відбивається на вартості авто, адже перефарбовані елементи знижують ціну на авто під час перепродажу. Тепер автовласникам доступна заміна кольору авто з DYNOblack. Компоненти під карбон використовують у дизайні всі без винятку виробники спортивних автомобілів. Тепер такий стайлінг можливий із DYNOcarbon.

Поліуретанові плівки є одними із найкращих рішень для захисту ЛКП. Завдяки високотехнологічній структурі, а також якісним матеріалам та технологіям, які використовують при їх виготовленні, поліуретан має характеристики, недосяжні для інших продуктів. У свою чергу, плівки STEK є найінноваційнішими на ринку!

Компанія STEK Ukraine це:

stek company sales

більше 100 клієнтів -
автосалонів, інсталяційних центрів, дітейлерів

stek company partners

представництва у 16
регіонах України

stek company car

більше 1000 автомобілів
обклеєно плівкою
stek

Залишились питання?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом

logo-Stek-Ukraine-head-1

Ексклюзивний представник плівок STEK в Україні

Київ, пр-т Леся Курбаса 1-Б

+38 (067) 400 15 03

Обратный звонок

Каждый автомобиль рассчитывается индивидуально