fbpx

NEXseries

Атермальна тонувальна плівка

Про продукт

Серія нанокерамічних плівок преміум-класу NEX забезпечує кристальну прозорість, а також першокласний захист від УФ-випромінювання та відблисків.

Структура плівок NEX відрізняється передовою технологією охолодження графену, що забезпечує високу ефективність відведення тепла. Завдяки відсутності металевих шарів плівка NEX ніколи не перешкоджає радіо- та супутниковим сигналам, гарантуючи повне з’єднання для всіх пристроїв.

При виробництві плівок NEX використовуються наночастинки оксиду сурми, олова (ATO), вольфраму та вуглецю. Ці частинки розподілені на всій поверхні NEX. Так як ці матеріали є першокласними поглиначами інфрачервоного випромінювання, вони ефективно запобігають попаданню тепла усередину вікна. NEX також містить графен – неймовірно сильний ізотоп вуглецю з гексагональною структурою, який значно збільшує швидкість розсіювання тепла.

Графен складається з єдиного надщільного шару атомів вуглецю, пов’язаних у стільникову структуру. Це найміцніший, легкий і тонкий матеріал з існуючих, що має чудову гнучкість і довговічність. Завдяки своїй визначній теплопровідності, яка більш ніж у десять разів вища, ніж у алюмінію та міді, графен змушує тепло швидко розсіюватися на зовнішню поверхню плівки, дозволяючи наночастинкам усередині NEX максимально ефективно поглинати інфрачервоні промені.

Без належного захисту внутрішня частина автомобіля може нагріватися до некомфортних і навіть небезпечних температур, що може виявитися небезпечним. Плівка NEX стабільно регулює рівень нагріву у салоні авто.

Залишились питання?

Залиште свої дані і наш менеджер зв’яжеться з вами

logo-Stek-Ukraine-head-1

Ексклюзивний представник плівок STEK в Україні

Київ, пр-т Леся Курбаса 1-Б

+38 (067) 400 15 03

Обратный звонок

Каждый автомобиль рассчитывается индивидуально